Zapakował się w nią. Krzyknęła z smutku, jednak nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, jednakże nie chciała, aby skończył. Właściwie aktualne ją zapinałeś, pracując również jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie jestem trysnąć.

- Jednostkę w dupci, właściwość na postać

A trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia spełnił jej dupcie, po czym przeznaczył członka również zacząłem stawiać strugi nasienia na maskę. Ola zaczęła mi obciągać, czyli stronę nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała ładnie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na renomy także we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, wlewająca się z ust. Usiadłem na okolicy, ona spoczęła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, cierpieliśmy się obecnie założyć jeżeli nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje z tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w indywidualny raz, szczupła.

- I co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

- Olivia! Co Ty tu piszesz? – spytała Ola.

- Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zaciekawiła mnie. Fajnego masz biedna Ola, ale od aktualnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

- Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

- Tak więc postrzegaj – powiedziała Olivia również z złośliwym uśmiechem wskazała nam zdjęcia.

- Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na jakiej narzekałaby ciemne superstary (również czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś swym oczom uwidocznił się… strap-on. Na spojrzenie brał ze 30cm.

- Kurwa mać! – pomyślałem

- No suczki, toż już się zabawimy! – powiedziała spośród tymże narodowym uśmiechem Olivia…