To było trochę więcej niż 10 lat temu

To było trochę więcej niż 10 lat temu. W pobliskim mieście żyło naszego starszego krewnego, dla dużej kradzieży dostał 10 lat więzienia. W czasie jego uwolnienie, był już 61 lat, a jego stary dom był prawie chaotyczna iw momencie mała naprawy, musimy żyć go do nas. Dziadek był szorstki Oczywiście, lubił wypić i poposhlit. Ciało miał tatuaże i różne blizny, uwielbiają seks za darmo rozmawiać na suszarkę do włosów.
girl-1258739_1280
Ja w tym czasie było 16, miałem zamiar zostać studentem Wydziału Ekonomicznego, o ludziach nigdy nie myślał o. Ale miałem delikatny i nawet trochę kobiecego ciała, włosy na nim prawie nie było (oprócz głowy)), zawsze stosowane kremy i zarośla, podobnie jak wtedy, gdy skóra jest miękka i elastyczna, a latem, a nawet opalony. Od mojego byłego dziewczyna została w domu krótkim lekkie jedwabne szorty, które zawsze nosił w domu, w upale, to okazało się bardzo wygodne. Byli tak krótkie, to było trochę widział księdza.

Nie zauważyłem, że jego dziadek ciągle patrzył na mnie pewnego dnia w ogrodzie, poprosił mnie, aby zebrać kilka wiśnie. Kładę się po drabinie i poprosił, aby wspiąć się na niego, a on sam trzymał go od dołu. Wziąłem bidonchik i wspiął się po drabinach i zaczął zbierać jagody. "Tyle wystarczy?" Zapytałam, odwracając się i nagle zobaczył, że jego oczy były skierowane do dołu dupie w jedwabiu kobiet szorty. On nagle wzrok i wyciągnął seks za darmo starca "Hvaatit". Wybrałem kilka kawałków i zaczął się, gdy nagle złapał mnie z jego wielkie ręce biodra. Jego ręce były bardzo duże, suche i szorstkie. "Nie bój się, trzymam," powiedział, nie miałem wyboru, ale spokojnie powiedzieć: "Dziękuję". Kiedy zszedł na moich biodrach były ślady palców. Pamiętam, jak on uśmiechnął się i powiedział: "biegnij, biegnij do domu."

Od tej chwili, kiedy nagle chciał sprawdzić jego intencje. Czy on chce mnie? Pamiętam jeszcze, jak to naprawdę cieszy mnie. Stary skazany tylko ślinotok, kiedy zobaczył mnie w kostiumie kąpielowym lub szorty. Jego rodzice prawie nigdy nie widział, tylko karmione przez cały dzień, a wieczorem pracował był zamknięty w swoim prowizorycznym i oglądania telewizji. Pewnej nocy wyszedł na zewnątrz i zobaczyłem, że otworzył okno seks za darmo i uruchomienie telewizji. I na palcach do okna i zobaczył go masturbating na kanapie. W telewizji w filmie śpiewa jakiś pół-naga dziewczyna, a on spojrzał na nią masturbacji. Trudno było zobaczyć, ale widziałem, że członek jego pomimo swojego wieku był wielki i gruby.