Szczerze mówiąc

W poniedziałek po południu, nasz statek odpłynął od wybrzeży Cypru. W sobotę, udał się na brzeg u wybrzeży Egiptu. Poszedłem z moją rodziną (żona i ja i czterech dziecka). Po wylądowaniu, zjedliśmy kolację i poszliśmy spać w kabinie. Moja żona była ładna kobieta około 32, ja 34. Kochałem ją, ale kiedy oni poszli spać, a ja postanowiłem pójść na spacer na pokładzie, widział takie piękno.

Wspiąłem się na samym szczycie statku i spojrzał na ocean, a na dolnym pokładzie była boginią. Była opalona kobieta blond z jasnym białych włosach, z wielkimi cyckami, a nie chude i normalnych sprężystych udach, z niebieskimi oczami i okulary. Chciałem go natychmiast. Zeszłam na dolnym pokładzie, a za nią. Podeszła do basenu, poprobyvala wody, oczywiście to był ciepły, i odwrócił się, idąc w moim kierunku. Patrzyłem na nią, a ona zauważyła, podszedł do mnie i zapytał:
- Co to jest, zapytała patrząc na mnie.
I wtedy popełnił wielki błąd, który zniszczony mi 5 dni odpoczynku. I zamiast powiedzieć coś rodzaju, on wypalił:
- Chcę cię pieprzyć cipki.

 

Była zaskoczona, powiedział, że nie komunikuje się z dzikusów, a więc nigdy nie dostaję takich jak ona. Szedłem za nią, a potem odwrócił się i powiedział, że jeśli pójdę do niego, a potem żałować.
Nie zatrzymał się i ..... przepraszam, ale później.
Poszła do swojej kabiny, i podszedł do niej.
Wieczorem udaliśmy się na kolację z rodziną w restauracji, było wiele osób z kursu i wszystkie stoliki były zajęte. Usiedliśmy przy stole trzy, a więc jedno miejsce było dostępne, ale nikt na pewno nie siadaj do nas, ponieważ jesteśmy rodziną, a ktoś inny nie będzie usiąść, ale nagle poszło (mój teraz zna). Jest, i jego żona, nie wiedząc niochem Oczywiście, powiedział, że wolna swobodnie pytać, a ona usiadła naprzeciwko mnie. Kazała obiad i zaczął rozmawiać z żoną. Poznali się, a ona przedstawiła się. Miała na imię Nicky.

Szczerze mówiąc, nie żałował, że przyszedł do niej w ciągu dnia. Rozmawiała z żoną, a ja milczał i zgoral pasji i gniewu, a potem zaczął jeść. Rozmawiała z żoną, i nagle poczułem ją, wyciągając boso nogę pod stołem, zacząłem jeździć na mojej nodze. Byłem podekscytowany, ale zdjął moje spodnie, a potem jej stopa poszedł wyżej i wyżej, aż w końcu jego duży palec od nogi, zaczął poruszać się w RANS mojego penisa, nie mogłem wstać, a Nicky cicho rozmawiał z żoną. A potem wciśnięty na mojego penisa i już wskoczył trochę i unseasoned, powiedział żonie, że może on przejść.