Przerażone celnej

- Co się stało? - Z uśmiechem powiedział, że Nikita. - Wybrałaś się z kilkoma kilogramami plastycznych materiałów wybuchowych?
- Nie widzę nic śmiesznego - nie odpowiada na jego żart Tequila i skinął głową w kierunku Wietnamczyków. - Te dupki twierdzą anonse erotyczne, że noszę broń.
Z zaskoczenia Nikita natychmiast znalazł coś do powiedzenia, ale przypomniał sobie jej historię o kłucia, uznał, że jest zbyt wcześnie, aby być zaskoczony.
Tymczasem starszy wietnamski coś głośno rozkazał innym. Ci natychmiast chwycił walizkę z łona rentgenowskim i zaniósł go do tej samej tabeli, gdzie wglądu Nikita.
- Pani, - zwrócił się do starszego mylić dziewczyna - nie można otworzyć walizkę? Mamy podejrzenie, że nosisz ze sobą podwójną lufą pistoletu.

- Brad niektórych - wzruszając ramionami, powiedział, Tequila, podszedł do stołu i rzucił zapięcia na walizkach.
Nikita, spożywane z ciekawości, jakiego rodzaju dwojaką bronią, i dlaczego musiał tę dziewczynę, obserwował z zainteresowaniem postępowanie, wraz z zamontowane w szafie sterującej oraz imponującą tłumie kolegów Amerykanów.
Wywiercenie w jelitach walizce, nauczył celne zapalić prostokątne pudełko z miękkiego różowego koloru.
- Co to jest? - Pokaż w oknie, poprosił tequili.
Dziewczynka wydawała się obudziła się z głębokiego snu. Rumieniąc się głęboko, rzuciła z grubsza, co drugi, gotowy do płaczu:
- Nic!

asian-1238553_1280
- W porządku - celnik powiedział, zaczerwienienie wąskie nawet dla standardów wietnamskich oczach. Tłum w napięciu wstrzymała oddech.
Ostrożnie otwierania okna, czuł coś w środku. Chciwy grunt - jak poszukiwacz skarbów, cios łopatą na czymś stałym - zręcznym ruchem wyciągnął dla wszystkich, aby zobaczyć ... duży różowy wibrator w postaci męskiego członka.
Po chwili zamieszania zdumiony anonse erotyczne tłum zatrzasnął sięgające niekiedy histerycznych wysokości boom śmiechem, który skierował przeciwko sufitu spadł liczne odłamki odbijając się od ścian i powodując powszechne zamieszanie w całym terminalu.

Przerażone celnej pośpiechu próbował wepchnąć wibrator z powrotem do pudełka, ale on jest w pośpiechu nie udało. Potem rzucił go wraz z pakowania w walizce jak podłym wężem, a jakby się bał, że będzie wrócić szybko je zamknął.
- Wybacz mi, proszę pani - łuk w poniżeniu zwrócił się do Tequila, co było szkoda patrzeć, i wręczył jej dokumenty - można anonse erotyczne chodzić po ziemi.
Natychmiast dwóch Wietnamczyków chwycił walizki Tequila szybko zaroiło ich znakowania znaczków i umieścić je na niekończącym rzeczy pas uvozyaschih załadować w brzuchu samolotu.