Powiedziała, odwracając się coraz daleko czerwone od rumieniąc

Strona autora: sextelefon
Jenny: Wiem kochanie, tylko z bieżącego, co ujawnia się, musimy wspominać o tego rodzaju pracy już dziś. Chcę tylko, by była miła.

Becky: mama im nie seks OK. Ive nigdy nawet nie pocałował chłopca wcześniej.

Powiedziała, powstrzymując się nadal bardziej czerwone z rumieniąc.

Jenny: ok dobra. Dlatego po nisku masturbować. Co spowodowało, że myślisz o toż buduje?

Becky: Skąd znam. Okresami po nisku się naprawdę gorąca pomiędzy moimi nogami, i wybrane z dziewcząt w metodzie dała mi tąż istotę i rzekł, powinien postawić go we mnie, gdy zdarza się, oraz odczuwa się wyjątkowo spokojne, bo buduje się cały mokry dół.

Jenny stała z szeroko dostępne oczy. Była delikatnie szczęśliwa, że ​​jej pociecha została założenie się do niej, a już czuła, jakby była zawsze taż sama mama Becky z czystości w jej reakcji.

Jenny: jego nazwie jest bardzo Sweety. Daje mi się dobrze, im po nisku starszy, a mogę go sprawdzać. Powiedz mi trochę. Co z pończochy a piękne obcasy?

Zapytała, kiedy ona zachichotała trochę. Becky wpatrywał się w ziemię i zarumieniła.

Becky: Skąd znam. Widzę, że chodzenie ich przebiegiem a po prostu wybierał żyć taki gdy ty. Jednak skoro chronię je na nim działa mi się gorąco między nogami ponownie. iż toż, co się stało wczoraj.

Jenny zerknęła na córkę, jak przedstawiała. Odkryła, że ​​toż niezwykłe, że ona spogląda na córkę w różnym świetle już oczy przyczepiane pierś formularz Becky w dół jej mięsa, i nadal nie mogła nie zauważyć dziwne uczucie przyszedł ponad nią, jeśli popatrzyła na palcach Becky. Więc było obecne jedyne uczucie użyła dostać, kiedy oglądał na koguta, że ​​ciężko było zbyt nią.

Becky: podoba Ciż się mój lakier do paznokci?

Becky zapytał z chichotem jak oczy Jenny odpalił się i oddała sobie myśl, że stał złapany, ale podziwiając Becky był nikt mądrzejszy o aktualnym. Jej palce były opisywane glittery jasny różowy, kiedy silna przypuszczać, żeby znaleźć się na doskonałym piętnaście letniej dziewczynki.

Jenny yeah jego ulubione. Odpowiada Ci.

Ona zaliczyła oraz starał się oczyścić gardło, jako jej rozum wypływałby z powrotem na wygląd córki w cienkich obcasach. Jeżeli było właściwie kiedyś, że wyszła bez seksu, że istniała teraz mający złe nauki o prostym dziecku.

Becky: dzięki mama. Kocham robić palcach błyszczą. Potem przeważnie nową parę butów oraz wypróbuj je i usprawnić moje Pretty Little palce. Jednak ciągami toż pracuje mnie ogrzać ponownie swe nadal muszę zrezygnować do domku i dał wtedy przedmiot we mnie jeszcze.

Jenny stara w szoku jak prawdziwa Becky mecz. Wtedy dawna wyraźna niewinność. Była projekt nie obywatele nie informują o tego modelu sytuacje tak łatwo.

Becky: lubisz palcach mamę?

Poprosiła o młodym uśmiechem na twarzy.

Jenny: naprawdę piszę. Oni są niezwykle piękni.

Ona przyjęła realizacji pociechy istniał strasznie poważny spośród niniejszej form. Czuła jej cipki zmoknąć jak rozmowa formowała się wysoce i patrzyła Becky rozłożone palce oraz likwidują ich jako oboje je szanowałem.

Becky: aww. Dzięki mamo. Cenię ich moc, kiedy nosić wysokie obcasy. I oczekują mało dorósł, gdy je trzymać oraz podoba mi się sposób, w jaki moje nogi czekają w nich. Chcesz sprawdzić?

Poprosiła matkę również więc stanowiło zgoła naturalne, że stanowiła zdenerwowana.

Jenny: pamiętaj kochanie, jeśli faktycznie potrzebujesz mi pokazać.