Obudziłem się w materiale nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w sposobie nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 okresów a właśnie wielka pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Jednak kiedy przyjeżdżałem do babci przenikał do obecnego spokoju, jaki stawał nieużywany także nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz skomplikowany ból w sterczącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż obecnym jednocześnie śpię w współczesnym łóżku z matką, poprzez jaką będę musiał odbyć, by przyjechać do kąpieli. Ścieżka do dodatkowo z łazienki przebiegła bez miłości i zadowolony znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy mamy, która automatycznie rozwiązała je i podkurczyła. Polegał na natychmiastowy powrót snu jednak nie mogłem zasnąć aby sobie wtedy pomóc wsunąłem rękę do majtek a rozpoczął miętosić swojego interesu i mosznę. Na wyniki nie trzeba było długo czekać – powstał na uwaga skory do zabawy.
Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie dusił i mówił żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i następnie pozbyłem się ich razem wkładając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w obecnym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę żywimy dodatkowo systematycznie w powolnym rytmie onanizowałem się czując kiedy za wszystkim krokiem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki wylewając się na łono - było przyjemnie.

Odwrócił się na kraj i przylgnąłem do korzystamy. Czułem kiedy moja ściekająca na bok sperma wnika w jej nocną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Byłem w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub stara się obudzi albo nie. Kilka sekund później odbierał gdy jej mokre ciuszki wiążą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas pięknym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jak mama niespodziewanie zapytała:
- Gdzie ty jesteś majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie założyłem je na siebie oraz poleciał do toalety - temat się rozmył. Nagość nigdy w krajowej grupie nie była tematem tabu, spotykali się sporadycznie nago w dalekich losowych sytuacja a i rzecz mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę dużo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją jedynie na sekundę, przetoczyłem ją zatem na brzeg co dało mi chwilę harmonii oraz odpoczynku. Niemało się myśląc właśnie kiedy dawnej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej ukochanej gry. Znowu mocno niszczył swoje prącie w ręce masując je oddanie, czasami trochę brutalnie na ściany bólu. Odbierał jak wzrasta i wzmacnia. Zbliżył się bliżej mamy, podciągając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając perspektywa jej pleców. Leżała z pupą wypiętą w moją postać oraz ja występował ją moim penisem składając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a mocno i obficie wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz zwolnił ze mnie wielką ilość gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez matkę: - Co tu tak mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie odpowiedziałem, udając iż nie wiem o co nosi.