Nie chciałam nic mówić bez zgody Chrisa

Nie chciałam nic mówić bez zgody Chrisa, ale Lily wprowadzenie mnie w bardzo niezręcznej miejscu. My zawsze wspólne nasze najgłębsze i najciemniejsze tajemnice ze sobą. Więc patrzył na nią przez kilka sekund, decydując, co zrobić.

"Tak, mamy przejebane!" I w końcu powiedział jawnie, może trochę za głośno.

Jej szczęka spadła, ale przyszedł z uśmiechem.
girl-1258738_1920
"Wiedziałem! O mój Boże! To jest tak cholernie gorąco! "Krzyknęła, przytulając mnie i powodując mnie prawie upuść mój kubek.

Nie miałem pojęcia, jak ona zareaguje, ale dokładnie nie spodziewałem się tego.

"Nie wydaje się, aby zaskoczył" powiedziałem ostrożnie.

"Och, daj spokój SIS. Na pewno są znaki. Zawsze jesteś drażliwy wokół niego. Nawet wczoraj, widziałem was dwóch flirtuje ze sobą. Wszyscy inni mogą nie dostrzegać, bo to tak daleko ich radaru między matką i synem, ale znam cię. Mówisz o Chris cały czas! "Zachichotała.

"Więc on jest każdy dobry w łóżku?" Spytała chytrze.

"To miejsce, gdzie kończy się linia!" Powiedziałem surowo.

"Dobrze dobrze. Chyba masz rację. To przekroczył linię "powiedziała, zrozumienie, kiedy miałem poważne.

Staliśmy tam, trochę niezręcznie pijąc kawę i przetwarzania wszystko. Nigdy nie przeznaczone dla mojej siostry, aby dowiedzieć się, przynajmniej nie tak szybko, ale rzeczy się zdarzają.

"Chcę obejrzeć!"

"Co ?!" zapytałem z czystej szoku.

"Nie wszystko. Jeśli nie jesteś w porządku z ... "powiedziała, zatrzymując się, by sprawdzić moją reakcję. Ale z mojej twarzy wciąż tak samo zaskoczony i nie zmieniającym wyrażeń w ogóle dostała odpowiedź. "Tak, nie wszystko. Tylko dwaj z was całować znowu! Było tak ... tak ... - "

"Tabu?" Powiedziałem, kończąc swoją myśl.

"Tak! O mój Boże, sis! Nie mogę opisać. To po prostu wyglądał tak ... "Ach!" Krzyczała, ale z uśmiechem.

I śmiał się z jej frazowania, rozumiejąc dokładnie to, co miała na myśli. Aż Chris i ja kochaliśmy się, nie możemy zaprzeczyć, że dodatkowy czynnik kazirodztwo uczynił seks, że o wiele lepiej. To zabronione czynnikiem o niej wykonane kurwa tak dużo bardziej intensywne. To było uczucie, że nigdy nie może mieć z nikim innym.

"Więc chodź sis! Chcę zobaczyć to jeszcze raz! Ja ... Ja przyszedłem tak ciężko grać ze sobą w nocy przez zdjęciowej dwaj z was w kuchni! "

Jej komentarz mnie zaskoczył, ale tylko trochę. Po tym wszystkim, zrobiłem dokładnie to samo, gdy poszedłem spać.

"Nie wiem, Lily. Nie czuję się komfortowo z Chris nie wiedząc o tym. "

"Ale ostatniej nocy -"

"Ostatniej nocy, miałem zbyt wiele do picia. Oboje zrobili. "

"Można zapytać go wtedy? Chodź, sis! "

"Nie wiem, może. Chodzi mi o to, co mam do powiedzenia "powiedziałem. "Hej kochanie, byś nic przeciwko, jeśli twoja ciotka zegarki nam zrozumieć?"

Lily nie odpowiedziała, ale widziałem chęć na jej twarzy. "Pomyślę o tym, ale nie obiecuje" Powiedziałem, przynosząc szybką uśmiech na jej twarzy.

Przed nasza rozmowa może wykonywać zbyt dużo dłużej, usłyszeliśmy odgłos kroków schodzili po schodach. Mój mąż był spacery do kuchni i dał nam szybki cześć przed wstąpieniem Chrisa na stole w jadalni.

"Tak! Ok, daj mi znać później, wtedy! "Lily powiedziała, chwytając bułkę i nagłówek z kuchni, jak również.

Moi rodzice zawsze zaszczepił we mnie od najmłodszych lat, aby zwrócić uwagę na moją siostrą, jako że był to "przywilej" dla mnie nawet rodzeństwo biorąc pod uwagę zasadę Polityka jednego dziecka w Chinach Chin. Kiedy podrósł, że sympatyzował więcej z nią, jak moi rodzice zawsze przypięte tak dużego nacisku na nią dobrze w szkole. I właśnie dlatego, że tak często Jaskinia jej prośby, coś, co najwyraźniej znów robi.