Kolory wielki włoski klient z owłosione ramiona oraz brzuch

Tak Kristina gdzie istniejesz na noc?
Kristina uśmiechnął "faktycznie jem mnóstwo Tylko są piękny metabolizm, by utrzymać moją osobę" odbyła się kręcić dla całych gości. Wszyscy wziął wyżywienie i rozpoczęliśmy w terenie wokół chłodnicy, iż Mark oraz jego partnerów przyniósł. Jedyny spośród nich zagwarantował rękę do niego również wziął piwo zaoferowanie go Kristina i następnie pyta, lub ktoś tego marzy. Jak jedli Kristina został wpisany do wszelkiego z mężczyzn wokół niej, był Wyrazy wielki włoski facet z owłosione ramiona oraz brzuch. Roger, który był cenny szczupły człowiek, z głębokim nosem oraz niewielką gościa jak palce. Phil i Andrew były mało takie też oboje krępy, tęgi klientów z renomowanymi krzaczastych brwi. Kristina uścisnął wszystkiego z ich rąk a zaraz otworzył się do negocjacji z pełną unią. Odgadła rację Mark istnieje na końcu stary, aby istnień jej starszy, pełni w drużynie wynosiła co kilka 60 lat, skoro nie starszy, a wszystkie dotychczasowy drogie i zaskakujące a nie przeszkadzało wiszące wokół nich. Bo czas płynął, i słońce schodziło Tony sięgnął do chłodnicy i przeznaczył butelkę whisky, nalał każdemu strzał oferowanych wiwaty natomiast wszyscy pili górę. Stawało się to, aż butelka stanowiła mało dwie trzecie jest, Kristina był cudowny, jej osoba była chodzenie i przyjazna, iż ​​pewnie żyć właściwie drzemać w samochodzie na noc, niż sprawdzić jazdy ten gotowy.

"Tak Kristina gdzie przebywasz na noc?", Powiedział Mark zauważyć, że stanowił dość pijany. "Och, rzeczywiście wziąć się do lektury jutro, wówczas będę potrzebował pójść do budynku później, kiedy wytrzeźwieć" "Ah. Wiesz, że jestem zaczęty, jak świetnie stosowane, że whisky od człowieka masy ja podejrzewam byłeś gładki "Kristina roześmiał się:" Jestem absolutnie bardzo sprawna obsługa mój alkohol. Jestem zdrowy w obsługę wielu sytuacje "mrugnęła na Cecha. "Kiedy owo, co moja istotna", ogłosił jego zaangażowanie zadebiutował na insynuacje dziewczynki. "Dobrze Zobaczył wszystkich gapisz mojej piersi rzeczywistość także potrafię czytać własne opinie o tymże, co wyłącznie chcesz ze mną zrobić stary pervs. Tylko jeśli posiadam sens pokazać, co odpowiadam potrzebujemy mało więcej prywatności "

Kristina był niewątpliwie coraz włączony wspominać o aktualnym, co proponuje zbudować spośród tymi mamami klientami. Gorzałę poszedł dokładnie do umysłu także nie kręci się z informacji posiadała co znała, ci faceci wybierali z nią zrobić. Dla niej historyczna wówczas będzie niezdrowy i zdeprawowany, pełni stanowili co nieco trzy razy w jej wieku i że podarował ją szczególnie o tymże poznawała.

"Wiem właśnie miejsce", powiedział Mark kiedy także pozostałość z ludzi wstał pakowania prostych dziedzinie "follow me Kristina." Ruszyli z Markiem i ramienia Kristina w ramię, podczas jak drudzy ludzie trzymali swoje czynności z powrotem do przyczepy kempingowej. "Gdzie oni śpieszą?" Zapytał Kristina, który nagle dał sobie myśl, że istnieje taż z Markiem. "Och, oni będą z powrotem moja ulubiona po prostu idą swoje kwestii w krajowym camper". Wsiedli do obiekcie razem prysznic oraz Mark szybko zobaczył miejsce, aby upewnić się, że jest niedostępny od własnych ludzi. Kristina obserwował seniora z pustymi oczami, kiedy uważała coraz mocno, kiedy się przekaże tych facetów wszystko, czego marzył. W tajemnicy ona zawsze obchodziła być spożytkowane przez gościa starego od niej, obecne był jej rację, gdy planowałem pięć starcy ludziom wymaga, żeby jej cum ich śmietnika.
Zobacz też: seks mamuśki oraz prywatne ogłoszenia