Kocham Cię, więc proszę, nie rób tego więcej

"Bo ja dbam sis. Kocham Cię, więc proszę, nie rób tego więcej. "Jessie mówi powołując się Nessa

"Dlaczego mam przestać hm? To nie tak jak człowiek, kocham mnie zauważy. Tak mówi do mnie, ale to wszystko. "Nessa mówi wykrzykując do nas ze łzami i gniewem

"Powiedz nam, kim jest człowiek, kochasz kochanie? Może uda nam się pomóc mu widzieć w innym świetle. "Mówię prosząc ją, a ona spojrzała na nas obu

"Heath ......... ok Kocham Heath." Mówi, zaskakując nas zarówno przed Jessie i ja pokazał uśmiechy naszych striptizerka z siostrą

Ciąg dalszy nastąpi .............. rodzina pochodzi pozostać Selena chce być matką znowu ma Heath zobaczyć inny w jego łóżku, a gdzie jest Nick?
erotic-429760_1280
Przyjechaliśmy na kempingu w rano po napędem na noc. Strona była pusta innych ludzi, który został zagadkowych ponieważ została uchwalona przez trzech samochodów na drodze tu i sądząc po szybkości były napędowej było jasne, że kierowca zna drogę - Nie zauważyłem żadnych oczywistych turn off a Mapa pokazał drogę się w ślepy zaułek prowadzący w dół do plaży. Zastanawiałem się, gdzie mogą być. Nie było żadnych widocznych pojazdów w miejscu obozie, który otoczony drzew oddzielonych z jednej strony małym strumieniu. Na plaży było zaledwie minutę drogi i szybką podpowiedź z samochodu wyglądał pięknie, piaszczysty, błękitne morze lśniące w słońcu i odzwierciedla rozproszone białe chmury.
Nazywam się Bram i Rosa przyjął moje zaproszenie, aby przyjść i spędzić wakacje razem. Do tej pory byliśmy "just-good-friends" zebrana tam wiele lat wcześniej i nie byliśmy w kontakcie przez telefon i e-mail ... zdecydowanie platonicznej relacji. Mieliśmy plan wykorzystania kempingu jako bazy do odwiedzenia "ciekawe" miejsca znajdą się w uderzający odległości, a następnie przejść do następnej strony ... .over dwutygodniowego urlopu. Rosa cieszył podróży przygody i zwiedzanie muzeów i takie tam.
Jestem trochę starszy niż Rosa i wyższy o 6 ", w dobrym stanie, o szerokich ramionach i wąskich biodrach. Rosa był młody piękności Azji z długimi czarnymi włosami i pełnym krzywego postać, Bielnik wargach i ponętnych piersi, stanowczy i pełne, że przeniósł się emocjonująco pod cienkie sukienki ona, które były zawsze wystarczająco krótki, aby pobudzać i pokazać swoje zgrabne i gładkie nogi. Jej sutki były często widoczne poniżej szmatką chociaż Rosa próbował ukryć je poprzez noszenie biustonoszy. Jej dno było dobrze zaokrąglone i jiggled pięknie. To nie miało znaczenia, gdzie udaliśmy Często złapany zarówno mężczyzn jak i kobiet robi podwójnie brać i patrząc na nią; niektóre z nich bezwstydnie pozwalając ich oczy w górę iw dół jej ciała. Rosa nigdy nie wydawało się zauważyć i po prostu kontynuował, jakby nic się nie stało. Podobało mi się ich szuka - to była kolej na - jak to dość zrozumiałe i często zakradli szczyt ciała Rosy kiedy schylił się i skrzyżowała nogi. Ja cieszyłem się do tego święta, ale był zdecydowany nie zepsuć naszą przyjaźń po prostu stara się o "szybkich fuck". Jeśli to jechało się wtedy chciałem to być coś wyjątkowego ... .long, zmysłowy, a mam nadzieję, pozostawiając ją chcąc więcej. I przyszedł w pełni przygotowany na wszystko, co może się wydarzyć i co może być rzeczą Rosa; I przyniósł kremy, balsamy, wibratory, duże i małe, a tylko w przypadku niektórych bondage ramiączka, które mogą również pełnić huśtawce. Były one przechowywane w dolnej komorze mego torbie.
Rosa wybrane miejsce na namiot, który był w zakolu rzeki, która wiła w poprzek plaży przed opróżnieniem do morza. I wyładowane namioty i inne rzeczy z samochodu i zaczął stawiać namioty w górę. Rosa otworzył dwa drzwi samochodu od strony ode mnie i zmienił się w luźne krótkie i dość przejrzystej sukni z spaghetti cienkie paski, które wykazały przebłyski jej bikini pod spodem. Złapała mnie patrząc na nią i uśmiechnął się; wow, mniam-mniam myślałem.