Kiedy skończyłam, zrobiłem Diane chodź ze mną do męskiej szatni

Kiedy skończyłam, zrobiłem Diane chodź ze mną do męskiej szatni. To było wilgotne i zapach potu, który uczynił ją pokryć jej nos. Zrobiłem jej pasek i razem weszliśmy do prysznica. Umyła mnie i płukane mnie przed zatonięciem na kolana ssać mojego fiuta. Była podekscytowana perspektywą bycia w szatni, ale chciałem pchnąć trochę dalej.

My porwaliśmy ręczniki i udał się do otwartej siłowni. Frontowe drzwi były zamknięte, ale będąc w otwartym, jak było to afrodyzjak dla Diane. Ona chciała być fucked teraz w prawo, potem, ale ja się jej czekać, aż my się w ringu. Raz na płótnie kładę ją na plecach i był na niej w jednej chwili.

 

I waliło jej długo i ciężko, jak byłem w lepszej formie niż kiedykolwiek. Oboje mieliśmy kilka orgazmów i godzinę później byliśmy nadal będzie w nim w środku ringu. Miałem Diane na kolanach i pieprzył ją od tyłu, kiedy usłyszałem, przednie drzwi otwarte. Oboje spojrzał zobaczyć Smitty najbliższych.

Smitty urwał, gdy nas zobaczył i wszyscy zamarli na chwilę. Ponieważ byłem w środku czegoś, więc zacząłem pompowania do Diane ponownie, nawet gdy próbowała wstać i okryć. Chwyciłem ją za biodra i pociągnął ją z powrotem na miejsce, gdy więc mogłem uderzyć w nią mocniej.

"Och, przepraszam," Smitty powiedział zażenowany jego ingerencji. Cofnął się do drzwi powoli i mrugnął do mnie z uśmiechem na twarzy.

Diane oszalał na mojego penisa, jak drzwi się zamknęły. Odsunęła się do mnie szybciej i mocniej niż kiedykolwiek miałem i walnął przed jej tyłek przez kilka minut, zanim oboje przyszli. Wpadłem na nią w środku ringu, oboje wyczerpani naszych wysiłków.

*****
Uświadomiłem sobie w szkole Diane miał trochę postawy wobec niektórych ludzi, których znałem. Było to szczególnie widoczne wokół Trzech Amigos. Trzy maniaków, które znałem od studiów roku byli mili faceci, ale wciąż niezręcznie wokół dziewcząt. Diane się go gorzej z jej snobistycznych zachowań do punktu, że muszę coś powiedzieć na jej temat. Po, że była lepsza, ale wciąż zdenerwowany mnie od byłbym jednym z tych facetów, gdyby nie do walki miałem ostatni dzień szkoły.

Diane nie była jedyna rzecz mnie niepokoi w szkole. Testy uzdolnień spowodowało problem dla mnie, że nie mogę uchylić. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że testy zostały wykorzystane do umieszczenia uczniów w zaawansowanych zajęciach iw ciągu tygodnia po otrzymaniu wyników, byłem w biurze zasadą jest z moimi rodzicami.

Wydaje się, że nie został stosowania się i główny zalecane I natychmiast przeniósł się do wszystkich zaawansowanych klas. Nie miałem zamiaru zmiany w środku roku szkolnego, ale głównym był przekonany, że będę w stanie podjąć się dodatkowej pracy bez problemu. Po godzinie iz powrotem zdecydowałem się na jeden zaawansowanej klasy. Moi rodzice zgodzili się, a ja wpadłem na inny lekcji matematyki dla pozostałej części roku.