Idę rzucić okiem wokół Bram

"Idę rzucić okiem wokół Bram" powiedziała. "Ok", odpowiedziałem, będę się przebrać, a potem możemy iść i patrzeć na plaży. I szybko zmienił się w niektórych długie luźne bawełniane spodnie. Zdecydowałem nie nosić mojego stroju kąpielowego ... to było w torbie. Skończyłem sortowania wszystko i spojrzał w górę i zobaczył Rosa powrocie - słońce świeciło przez jej sukni ... woooh! Czułem mój kogut mieszając i zaczął żałować, że nie ma na sobie nic pod spodem.
"Nie ma nic tam w ogóle. Tylko dom mycia i toalety, bardzo czyste, ale nikt inny nie jesteśmy sami. Ślad po prostu znika najlepsze gej oferty z drzew wzdłuż rzeki. Skończyłeś? Idziemy na plażę "?

woman-9951_640
"Tak", powiedziałem, "czy jest coś chcesz wnieść"?
"Niektórzy ręczniki i słońce balsam powinien to zrobić Bram"
Poszłam do namiotu i nadziewane ręcznik i balsam do opalania do mojej torbie. Podniosłam drugi ręcznik, koc plażowy i przewiesił je przez ramię. Po zamknięciu klapy namiot Wziąłem butelkę 2-litrowy wody, zamknął samochód i wyłączyć szliśmy na plażę. Kiedy tam dotarliśmy, było jasne, na plaży było również jasne ludzkości zarówno w górę iw dół .... Nikt.
Jak już wspomniano wcześniej plaży była piaszczysta ale miał wychodnie skalne wystające połowie drogi w dół plaży od drzew. Rosa zaczęła iść w lewo, a ja poszedłem za dokładnie korzystających spektakl ciała Rosy sylwetki przez słońce świecące przez sukni wyraźnie pokazano jej nogi do jej dolnej szczeliny tworzące ten piękny V, która obiecuje tak wiele. Czułam głowę mojego fiuta w ruchu w kierunku otworu w przedniej części moich spodniach.
Rosa znalazł piękny piaszczystą osłoniętym miejscu pomiędzy dwoma "ścianach" Rock i wskazane było to miejsce założyć Beach "bazę". Otworzyłem plaży koc rzucony płasko, potem otworzyłem najlepsze gej oferty Holdall dostać koc i balsam i umieszcza je na kocu razem z wodą. Rozejrzałem się i spojrzał na Rosa. Przeszła ręce pod jej krocza i trzymał rąbek sukni, a potem pociągnął w górę ... .slowly, jak kobiety, gdy wiedzą, ktoś szuka. Nie mogłem się oprzeć - Odwróciłam się, by spojrzeć bezpośrednio - rąbek sukni był nad głową i przeniósł się wyżej, odsłaniając majtki bikini, które zauważyłem z podniecenia montażu, były dopiero większe niż G-string. Rosa na moment straciła równowagę i trochę "Yelp" okręcił się pokazując swoje okrągłe pośladki z ciągiem niewidzialnego - zakopane w szparę między jej pośladki. Ona odzyskała równowagę i odwrócił się i kontynuował podnosząc stopniowo odsłaniając górę od bikini, który pasował do dna - tylko znaczek pocztowy wielkości obejmujące jej sutki z pełnym obrzęk jej jędrne piersi ruchomych do jej dekoltu i na ramionach. Bram czuł jego podniecenie rośnie i rośnie w górę - złapałem mojego fiuta i pchnął go z powrotem i zwrócił się częściowo z daleka - byłem trochę zakłopotany i bardzo chciał "upewnić się" przed zrobiłem mój ruch, ale wszystko wyglądało obiecująco - od teraz sukienka była w pełni nad głową Rosy łowczego włosy, które następnie kaskadowo i odwrócił do tyłu, aż żyły osiadł pieszcząc jej ramiona i piersi. Moje oczy były również kołysanie, w górę iw dół ciała Rosa - nogi - jej krocza - jej płaski brzuch - jej piersi i ramiona. Potem spojrzał jej w oczy ... .. Rosa właśnie stoi z oczami wyraźnie patrząc na moje krocze. Nagle spojrzała zaskoczona, i wskazał za mną. Rozejrzałem się i zobaczyłem dwie osoby idąc na plażę w naszym kierunku sex spotkania-dojrzalekobiety.com.pl. Oboje zwrócił się do nich i machnął "Cześć". Rosa wziął ręcznik i zaczął owijać go wokół niej, a następnie zatrzymał się ... ..
"Nie jesteśmy nadzy", powiedziała.
Miała rację oboje byli zupełnie nadzy oprócz ręczników ponad ramionach. Kiedy zbliżył mogliśmy zobaczyć obaj blond i bardzo atrakcyjne. Wyglądało to tak, jakby były zarówno ogolone ale kiedy zbliżył że obaj mieliśmy wyśmienitą fuzz spoiny wokół swoich genitaliów. Jego penis był ogromny - to musiało być 18cm - i kołysał powrotem iz powrotem, gdy szedł - Bóg wie, co to będzie jak wyprostowany (mój miał pomarszczone w moich spodniach już). Kontynuowaliśmy patrząc na siebie, gdy podszedł bliżej.
"Dzień dobry", mówili jednym głosem: "Czy jesteś tutaj na kempingu"? pani kontynuowane.
"Dzień dobry, Tak, to piękna plaża" wyjąkałem w odpowiedzi.
"Proszę wybaczyć nasz brak stroju", powiedział: "ale czy jesteś świadomy, że jest to plaża dla nudystów? Pytam, bo masz swoje ubrania ".
"Nie, przykro, że nie wiedział, że" ja odpowiedziałem. Czy jest to obowiązkowe "?
"Nie - wcale nie" kobieta powiedziała "nie istnieją żadne przepisy dotyczące tej plaży. Można to zrobić, jak chcesz. Nazywam się Jocelyn Jos za krótki, a to Richard, wzywam go Dick "śmiała się.
"Miło cię poznać, jestem Bram a to sex spotkania-dojrzalekobiety.com.pl Rosa - właśnie dotarliśmy około godziny temu i dopiero co zakończył rozpakowywanie i były tylko o to relax".
"Witajcie w naszej plaży Rosa i Bram. Właśnie została do wnęki za rogiem. Jest piękny ciche miejsce tam na pływanie i seks, jeśli lubisz tego rodzaju rzeczy - właśnie zrobił "Jos uśmiechnęła Rosa, który zaczynał się rumienić.