I całkowicie brakowało drugi okres, który był nauką

I całkowicie brakowało drugi okres, który był nauką. To było godne pożałowania, bo to jeden z moich ulubionych tematów.

Wyszedłem z gabinetu. Najwyraźniej Jake miał zostać wydalony. Wydaje się, że w przeszłości do walki i innych zachowań. Był on mógł wrócić w tym roku na jakimś akademickim i prowadzenie próby. Wypuścił, że jego pierwszy dzień.

Wszedłem do kawiarni i kiedy wszedłem, wszyscy patrzyli na mnie, a potem przejdziemy do szybkiej rozmowy. Myślę, młyn plotka, tu jest tak szybko, jak to jest w Japonii. I od niechcenia zastanawiał, czy to się dzieje, aby Youtube. Mam sok, nie byłem głodny. Stałem tam potrząsając sok oferty pan, gdy Keith podszedł.

decollete-574354_1920

"Do diabła z pierwszego dnia. Więc czy to prawda? Jesteś całkowicie kopnął bzdura Jake Foster? "

I uśmiechnął się i powiedział: "Nie kopać bzdura z nim, po prostu się go przeprosić."

Keith roześmiał się i zaprosił mnie do niego i jego przyjaciół dołączyć.

Poszliśmy i zauważyłem grupa wszyscy siedzą przy jednym stole i został wprowadzony do siebie.

Hillary: Naprawdę ładna dziewczyna, cheerleaderka, szczupła postać z dużymi piersiami C pucharowych ona wyraźnie lubił się popisywać. Ona jest 5'7 "wysoki i miał naprawdę piękną twarz i jasne zielone oczy sex randki. Miała drogie ubrania i wydawał się miły.

Marcus: Slender facet, 5'10 ", pływacy ciała, jasnobrązowe włosy, niebieskie oczy i najbardziej idealne zęby, jakie kiedykolwiek widziałem. Był ubrany normalnie zauważyłem miał Omega zegarek. Można powiedzieć, jego napięty koszuli, że miał poważne ciało. Podobał mi się jego uśmiech.

Tonya: Wysoki, blond, zbudowany, z uśmiechem musującego i duże jędrne piersi. Miała na sobie spódnicę, a jej nogi stonowanych i opalony. Jej niebieskie oczy były przyjemne i jej włosy i makijaż były bez zarzutu. Również cheerleaderką, która ma sens.

Greg: 6'1 ", 220lbs, naprawdę pasują opiera się na ścisłej koszulę i muskularne. Grał w piłkę nożną i "Running Back" i wydawał się przyjazny. Jego blond włosy i niebieskie oczy spojrzał na niego, jakby należał na plaży.

Michael: 6'4 "tall, wyglądał jak skrzyżowanie piłkarz i kowboja. Był największym grupy i miał opaloną skórę i dużych mięśni. Stał się trząść ręka moja góruje nad mnie, wyglądał jak mógł rzucić Volvo. Jego nogi były jak pnie drzew i myślałem, musi być piłkarz. Okazało się później, że się myliłem, jego rodzice byli farmerzy i pracował dla jego mięśni jak to ujął. Miał koszulę ciemnobrązowe włosy, zielone oczy, miękkie i bardzo delikatny uśmiech. Jego ręce były ogromne i byli rąk do pracy.