Hillary powiedziała: „Czy możemy pójść?”

Hillary powiedziała: "Czy możemy pójść?" Rodzaj niecierpliwie.

Uśmiechnęłam się do niego i poszedł z nią. Wydawał się nieszkodliwy i uprzejmość nic nie kosztuje, ale ma wielką wartość, jak mój ojciec mówił.

Zapytałem ją, kto to był i Hillary powiedziała: "Poszłam do gimnazjum z nim. To Spencer, a on jest w sumie geek. Chwileczkę. "Zatrzymała mnie i odwrócił się do mnie w twarz jej, chwytając mnie za ramię.

"Dlaczego pytasz?" Zapytała badawczo.

"Byłam ciekawa, że ​​powalił go i zastanawiałem się, kim był."

Spojrzała na mnie i powiedziała: "Po pierwsze, on uderzył w ciebie. Po drugie, że jest maniakiem. Po trzecie, jesteś tu nowy i muszą zdać sobie sprawę, że zaprzyjaźnienie z facetem jak on uczyni Twoje życie w piekło. On nie jest popularna, A blunderer społeczna i mój Boże, co to do cholery jest z tym włosy? "

Zacząłem się śmiać na nią i powiedział: "Dziękuję za wyjaśnienie tej kwestii dla mnie. Wydawał się nieszkodliwy. "

Ona powiedziała: "On jest nieszkodliwy. Dobrze, że jest miłym facetem, ale nie idź z nim być przyjaciółmi. Będzie bolało swoją reputację. Twój robi wszystko dobrze, nie przykręcić. "

Nie jestem nowa. Jest to powszechne wszędzie. Popularność Polak, system rankingowy, co chcesz to nazwać szkoły wszędzie masz. Zrozumiałem, co mówiła, ale ja zawsze nienawidziłem tego systemu i polityki społecznej.

Mamy do klasy i powiedziała: "Przygotuj się na to" z wielkim uśmiechem.

Weszliśmy i widziałem pana Andersona. Był przystojny, starszy, dopasowanie i miał uśmiech zabójcy, który poszerzony, jak Hillary doprowadzić mnie do niego. Przedstawiła mnie, a on wyciągnął rękę i uścisnął moją i powiedział "Yukio to prawdziwa przyjemność poznać."

I uśmiechnął się i podziękował mu. Zapytał, czy mój dzień było coraz lepiej. Wiedziałem, co miał na myśli i powiedziałem mu "Mam bardzo dobry dzień. Spotkałem miłych ludzi. "

Pan Anderson powiedział: "Cóż Hillary tutaj jest odpowiednią osobą do wypełnienia można się o rzeczy tutaj. Ale uważaj, ona przeciągnąć cię w każdej imprezy charytatywnej i pozyskiwaniu funduszy w szkole. "

Hillary roześmiał się i Podziękowałem mu ponownie. Powitał mnie i usiadł obok Hillary.

Klasa mijały całkiem normalnie. I nie spędzić trochę czasu oglądając panie Anderson. Doszedłem do wniosku, że ma ładny tyłek.

Następny okres, mój ostatni dzień, była sala gimnastyczna. Kiedy dotarliśmy czuliśmy siedzieć w półkolu i dowiedział się, co się od nas oczekuje. Nie miałem w szkole siłownię strój, który był wymagany. Nauczycielka, pani Biały nie przeszkadza, jak pierwszego dnia po prostu poszliśmy nad tym, co będziemy robić w ciągu semestru.

Ellen White była atrakcyjna kobieta, około trzydziestu lat. Była pasuje, oczywiście, i wyglądał jak zrobiła lekkich ciężarów i cardio. Była stonowanych i miał średnie piersi, które wyglądały bardzo twarde dla starszej kobiety. Jej krótkie czarne włosy był w kroju pixy.

Nie wiedziałem, że żadnej z dziewcząt w klasie i nie miał szansę je znać. Wyjeżdżałem i pani Biały poprosił o rozmowę do mnie i zabrał mnie do swojego biura.

Usiadła za biurkiem i miał z nią pliku. Powiedziała: "Widzę, że jesteś pływakiem w Japonii, a także grać w golfa." Usiadła w fotelu, patrząc na mnie, jakby była oceniając mnie. Ona nadal "Słyszałem, co się stało z Jakiem dziś. Rozumiem, że masz treningu sztuk walki? "

Kiwnąłem głową i poinformował ją studiowałem Kendo przede wszystkim, i kilka innych syles. Powiedziała mi: "przenieść się bardzo dobrze. Czy macie jakieś doświadczenia z ćwiczeniami? "

Powiedziałem jej: "Nie zrobiłem tego jako szczególnego wysiłku, ale pomógł mi w tańcu."

Uniosła brwi i powiedział: "Ty studiowała taniec?" Z uśmiechem na twarzy.

Nie kiwnął głową pewni, gdzie na czele z tym. Kontynuowała: "Ile ważysz? O 105? "

I skinął głową i powiedział: "Tak".