Dziś rano „powiedziałam, uśmiechając się do niej

"Mamy już zrobił. Dziś rano "powiedziałam, uśmiechając się do niej.

"O mój Boże! Kiedy masz takiego ?! Byłaś zawsze świętoszek w liceum! "

"Hej!" I shot wstecz, przelewanie się wody na niej.

"Więc muszę odciągnąć mamę i tatę i dać wy trochę więcej czasu sam na sam?" Zapytała z uśmiechem.

Aż Nienawidziłam jej drażnić, nie mogę zaprzeczyć, że wszystko pójdzie przez tak wiele gładsze i łatwiejsze, gdyby był chętny do pomocy. I nawet po intensywnej sesji dziś rano, chciałem więcej z Chrisem! Zrobiłem mu własną misję osoby do Pieprzyć go tak często, jak tylko mogłem w tej podróży, więc pewno nie zamierzał zmarnować szansę takiego.
girl-1258739_1280
"Co miałeś na myśli?"

"Jak się pytam mamę i tatę, aby pójść na spacer ze mną. Oni zawsze chcą spędzać czas ze mną, więc wiem, że gryzą. I że będziemy wychodzić z domu samotnie wy dwoje! "Powiedziała energicznie. "Ale czy mógłbyś rozważyć więcej o co prosiłem wcześniej ?!"

Wiedziałem, że nie robi to tylko z dobroci serca! "Ok, to brzmi dobrze. Tekstowy mnie kiedy macie zamiar wrócić! "

Moja siostra uśmiechnęła się do mnie i skinęła głową. My pośpiesznie zakończył naczyń i lilia, wierna swoim słowem, mam zarówno rodzicom z domu wkrótce potem.

"Hej kochanie, co ty robisz?" Zapytałem, wchodząc do jego pokoju.

"Och, hej, mamo. Nie dużo, po prostu bawić w Internecie ", powiedział, patrząc na mnie z jego laptopa.

"Więc mamy dom dla siebie" powiedziałam, uśmiechając się do niego dalej http://www.anonse-panow.net.pl.

"Naprawdę?" Chris zapytał tonem niespodzianka.

"Tak, naprawdę!" Odpowiedziałem, idąc do i obejmując go od tyłu. Moje ręce zbadać przód piersi, a ja pocałował w czubek głowy lekko, starając się go w nastroju.

"Możesz iść znowu, kochanie? Mama jest głodna dla kurek! "Szepnąłem cicho do ucha.

Chris uśmiechnął się i odchylił głowę do tyłu, żeby mnie pocałować. Czułem się zaskakująco ciepłej jak wykonane z Chrisem do góry nogami. Mogę powiedzieć z okazji jego język badał moje usta, że ​​czuł się tak samo.

"Chodźmy do łóżka!" Powiedziałem, chwytając go za rękę.

I pchnął Chrisa dół po pierwsze, ze mną się na niego jak my nadal czyni się. "Och, jesteś gotowy znów kochanie!" I chichotała, czując jego kogut grzebie w moim żołądku zobacz tu: http://www.ero-rozmowa.pl.

"Zawsze jestem gotowy mama. Tylko czasami boją, bo nie masz hamowanie w ogóle! "Zachichotał.

"Oh proszę! Nie słyszałem narzekasz na wszystko o footjob mamusi wczoraj rano! "Powiedziałem żartobliwie zagryzając dolną wargę.

Całowaliśmy się jeszcze przez kilka sekund, zanim wziąłem koszulkę i stanik, rzucając ją na bok. Tak szybko, jak moje piersi były wolne, Chris od razu sięgnął po nich, masując je przed wyciągając ku niemu moje ciało i biorąc mój sutek w ustach.

"Mmm" Chris jęknął, gdy zasysane na każdej z nich z entuzjazmem. Gdy jego usta mieszkaliśmy zajęty, wziąłem ręce i umieścił je w środku z tyłu moje szorty, pozwalając mu się mój tyłek, jak również. Jego palce od razu znalazłem mój dupek, okrążając go przed wejściem palcem do środka.

"Chcę kogut we mnie kochanie!" Powiedziałem niechętnie wyciągając moje cycki od jego ustach. Dostałem od niego wystarczająco długo, by porzucić moje szorty, zostawiając mnie kompletnie nagi jak Chris zdjął również.

"Mamusiu chce być na szczycie!" I uśmiechnął się, odpychając jego klatki piersiowej w dół, jak już miał wstać. Ostrożnie go okrakiem, prowadząc jego kogut w cipie.

Czytaj dalej: http://www.gejoferty.waw.pl