Dołączyłem do nich i oczywiście dostał incydent z Jakiem z drogi

Christine: Ognisty rudzielec, który był entuzjastą tego, co zrobiłem. Była 5'5 ", miała długie, kręcone rude włosy w kucyk i można określić tylko jako dziarski. Ona ma ciało i wykończenia więcej energii, niż ktokolwiek powinien. Jak ona goni kawę z Redbull.

Dołączyłem do nich i oczywiście dostał incydent z Jakiem z drogi. Rozmawialiśmy i wszystkie były bardzo ładne. Zauważyłem, że Michael był raczej spokojny i trudno było kontaktu wzrokowego. To było słodkie seks ogłoszenia i szczerze mówiąc pochlebne, bo po prostu wyczuł był łagodny olbrzym i miał dobre serce.

Keith zapytał, co było moje następne klasy i kiedy powiedziałem, "angielski" Hillary powiedziała: "Hej, mamy pana Andersona razem!" Wszyscy podzielone, Hillary zabiera mnie z nią do naszej klasy.

body-1095225_1280

Jak chodziliśmy Myślę, że każdy człowiek upewnił się jej nie blokuje. Utracone facetów powiedział cześć do niej, a ona powrócić jakieś pozdrowienia.

Kiedy byliśmy zaokrąglenia na ziemię I zderzył się głową o z facetem. Nie był znacznie większy niż mnie i wylądował na plecach. Miałem szczęście i tylko spadł przeciwko szafki.

Jego książki były rozproszone i spojrzała na niego. Siedział na jego tyłek, patrząc na mnie. Hillary krzyknął na niego oglądać, sex anonse gdzie idzie i nazwał go kretynem.

Zaczął jąkając odpowiedź i wstał tak szybko, jak tylko mógł. Ktoś szedł przez i kopnął jego książki. Poszedłem i pomógł je odebrać i podał mu je. Ubrany był w Star Wars T-shirt i cargo spodnie. Miał zmierzwione włosy, że nie było w stylu dobrze, mimo że krótki i sposób o nim, że krzyczała "Geek". Miał około 5'6 "wysoka i szczupła.

Kiedy wręczył mu jego książki i zapytał: "Czy wszystko w porządku?"

On powiedział: "Tak, przepraszam" w bardzo cichym głosem.

Powiedziałem mu, że było w porządku i nie martwić się.